Склопакети
Ми виробляємо склопакети товщиною від 24 до 48 мм. Склопакет виконує дві основні функції: теплоізоляція (збереження тепла) та звукоізоляція.
Склопакет - це одна із складових частин вікна, а якщо точніше - склопакет складається з двох і більше стекол розділених дистанційною рамкою, герметично прикріпленої до скла по периметру. Крім стандартного склопакета, можна встановити склопакети індивідуального дизайнерського рішення (наприклад, у вигляді вітражів). Форма склопакета залежить від вашого бажання та фантазії, а також технічних можливостей для їх втілення.
Скло для склопакетів використовуються найрізноманітніших видів: звичайні, з візерунком, багатошарові, ударостійкі, сонцезахисні, енергозберігаючі, тоновані тощо.
У склопакетах може використовуватися скло:
- Прозоре поліроване, товщиною 4 і 6 мм.
- Низькоемісійне К-скло або І-скло (з підвищеними енергозберігаючими властивостями).
- Дзеркальне.
- Тоноване скло.
- Скло із захисними плівками класу А1, А2, А3.
- З різними матовими та декоративними плівками.
- Склопакет з декоративною розкладкою всередині.(шпроси)
- Склопакет з декоративною фальшпереплетою зовні.
- Склопакет з безпечним склом триплекс (автомобільне).
Мультифункціональний склопакет ClimaGuard Solar
ClimaGuard Solar - взимку тепло, влітку прохолодно!
Після довгої-довгої зими до нас, як завжди приходить спекотне літо та пекуче сонце! А також проблеми, пов'язані з задухою, високою температурою в приміщенні, зламаними вентиляторами та відсутністю кондиціонерів.
Компанія Грандіс пропонує своє вирішення цієї проблеми! ClimaGuard Solar - це мультифункціональний склопакет, який захистить ваші квартири від спеки та сонця. Нанесені на скло надтонкі шари срібла дозволяють зберегти його максимально прозорим, при цьому надаючи йому вкрай корисних властивостей, що допомагають обійтися в спеку без кондиціонерів і навіть вентиляторів.
Принцип роботи
Все просто - взимку тепло, влітку прохолодно!
ClimaGuard Solar вибірково пропускає або відображає електромагнітні хвилі різної довжини, з яких складається сонячне випромінювання: велика частина інфрачервоного випромінювання, яке нагрівало б приміщення, відбивається, при цьому світло проходить крізь таке скло практично так само як через звичайне. Таким чином, близько 58% теплової енергії не потрапляє всередину завдяки склопакетуClimaGuard Solar.
Захист від сонця
ClimaGuard Solar вибірково пропускає або відображає електромагнітні хвилі різної довжини, з яких складається сонячне випромінювання: велика частина інфрачервоного випромінювання, яке нагрівало б приміщення, відбивається, при цьому світло проходить крізь таке скло практично так само, як і через просте. Таким чином, близько 58% теплової енергії не потрапляє всередину завдяки склопакету ClimaGuard Solar.
Теплоізоляція
У холодну погоду скло дозволяє зберігати тепло в приміщенні. Срібне покриття на склопакеті ClimaGuard Solar відображає довгохвильове випромінювання, наприклад, від нагрівальних приладів, усередину приміщення, не даючи йому піти назовні.
ClimaGuard Solar - це доступне рішення для будь-якого мешканця великого мегаполісу або віддаленого населеного пункту, розроблене спеціально для типових квартир та приватних домоволодінь, і дозволяє піклуватися про комфорт та затишок у своєму будинку чи квартирі.
>Особливість скла ClimaGuard Solar полягає в тому, що воно дозволяє суттєво підвищити комфорт у приміщенні та знизити витрати на охолодження будинку влітку та ефективно підвищити теплозахист приміщення у зимовий період.
У розробці приділено велику увагу проблемі захисту від сонячного тепла в спекотні періоди, оскільки на охолодження повітря зазвичай витрачається в 2-2,5 більше енергії, ніж його нагрівання. При цьому інженери враховували, що в будинок обов'язково має проходити світло, щоб уникнути ефекту закритих віконниць.
Переваги багатофункціонального скла
- Надійний захист від сонця влітку
- Високий рівень теплозахисту взимку
- Прозорість зсередини та висока освітленість приміщення
- Невелика дзеркальність зовні
Недоліки
- Висока вартість, порівняно зі звичайним склінням (проте вже за перший рік вона окупається за рахунок економії електроенергії
Технічні характеристики
Характеристики представлені для однокамерного склопакета 4-16-4, випробування проводились у Києві
Заповнення камери | ||
Характеристики | аргон | повітря |
Пропускання видимого світла | 66 | 66 |
Відображення видимого світла, % | 26 | 26 |
Передача кольору, % | 96 | 96 |
Сонячний фактор (EN 410) | 42 | 42 |
Коефіцієнт теплопередачі, U, Вт/м2К | 1,1 | 1,3 |
Опір теплопередачі, R0, м2К/Вт | 0,65 | 0,55 |
Висновки
Мультифункційне скло забезпечує захист від сонця, що допомагає суттєво скоротити витрати на кондиціювання (сонячний фактор 42%). А якщо в приміщенні не здійснюється кондиціювання повітря — збереже нічну прохолоду житла.
Високий коефіцієнт опору теплопередачі дозволяє зменшити витрати на обігрів приміщення в холодну пору року (збереження тепла до 78%)
Скло ClimaGuard переважно використовувати у проектах, де важливе енергозбереження, сонцезахист та гарне природне освітлення приміщень.
За додатковою інформацією звертайтесь до менеджерів компанії Грандіс. Ми з радістю представимо інформацію про реальні проекти та результати встановлення системи склопакетів з клімат-контролем.
В якості матеріалу для дистанційних рамок застосовуються, як правило, алюміній, оцинкована сталь або пластикова. Дистанційна рамка виконується порожнистою всередині, зі спеціальними дифузійними отворами (дірковою перфорацією або щілинами). Усередині знаходиться осушувач, функція якого сприятиме швидкій абсорбції (вбирання) самих незначних кількостей води в міжскляному просторі. Тим самим запобігає випаданню роси всередині склопакетів в холодну пору року. Особлива увага приділяється властивостям тих поверхонь рамок, які утворюють з'єднання з герметиками.
В якості осушувачів добре зарекомендувало себе молекулярне сито. Слід зазначити, що різні за хімічною будовою осушувачі мають різну абсорбційну здатність. Ці відмінності виявляються залежно від температури, тиску та вмісту вологи в осушуваних газах.
Завданнями першорядної важливості, які стоять перед герметиками, що застосовуються для закладення швів у склопакеті, є по-перше, забезпечення міцності склопакетів і по-друге, перешкоджати проникненню водяної пари в міжскляне простір, що прямо впливає на довговічність склопакетів, яка залежить в основному від ущільнення країв. З точки зору міцності, найважливішими властивостями герметиків є сила зчеплення зі склом та матеріалом дистанційної рамки, еластичність, міцність, час старіння, ширина і товщина ущільнюючої маси, швидкість дифузії молекул через герметик.
Якісні склопакети виготовляються за принципом подвійної герметизації. Як первинний герметик найчастіше застосовують бутил, який має найкращу відносну здатність чинити опір проникненню водяної пари. Бутилова маса наноситься при температурі трохи більше ста градусів у вигляді тонкої стрічки на обидві сторони дистанційної рамки. При здавлюванні системи скло-бутил-дистанція-бутил-скло, між стеклами і рамкою залишається бутиловий шов, що розділяє їх, товщиною в кілька десятих часток міліметра. Хороша дифузійна щільність досягається завдяки тонкощі шва та поганій газопроникності маси.
Первинний герметик не може забезпечити необхідну міцність з'єднання кромки, це завдання повинні вирішувати матеріали, що застосовуються для вторинної герметизації з зовнішнього боку склопакета. Найчастіше це двокомпонентний полісульфід, але також використовують силіконові маси. Вони крім надання міцності конструкції, надають додаткову дифузійну щільність і дають можливість переміщення, що викликається зміною температур і тисків. Товщина еластичної маси дорівнює кільком міліметрам. Вплив товщини шару маси на величину проникнення водяної пари можна визначити, наприклад, збільшуючи товщину шару з 2 мм до 5 мм, при цьому проникнення водяної пари падає за тих самих умов більше ніж на половину.
Викликати замірника та зробити замовлення Ви можете заповнивши форму нижче. Ми передзвонимо найближчим часом.