Дерев'яні вікна, євро вікна - природний регулятор вологості в приміщенні
Дерев'яні вікна, євро вікна нашого часу, що виготовляються на обладнанні сучасного, якісного виробництва, забезпечать вашій обителі прекрасний затишок і тишу. Вони дуже відчутно зменшують втрату тепла в будинку і що немало важливо, значно зменшать рівень шуму у вашому будинку, офісі або квартирі, так само запобігають такому неприємному явищу, як протяг. А ще один приємний пунктик - тепер вікна не потрібно буде заклеювати, як у "бабусині" часи.
За часів наших бабусь та дідусів у всіх будинках стояли виключно дерев'яні вікна. Можливо, хтось ще пам'ятає, скільки було з ними проблем. Крім того, що їх необхідно було щороку фарбувати, важливо було законопатити усі щілини під час підготовки конструкцій до зимових холодів. Чи змінилися такі вироби зараз, а також що важливо знати, перш ніж замовити дерев'яні вікна в Києві дешево умовах? Розбиратимемося.
Основні характеристики дерев'яних вікон
Раніше вікна виготовляли з найдешевших порід деревини, і далеко не завжди в процесі виготовлення витримувалися всі необхідні технологічні норми. Саме тому в рамах з'являлися щілини, починали погано відкриватися/закриватися кватирки, і виникала маса інших проблем. Багато сучасних споживачів зараз віддають перевагу металопластиковим конструкціям, вважаючи, що вони довговічні, мають високий рівень звукоізоляції, більш прості у догляді. Але такі вікна також мають багато недоліків. Наприклад, поява конденсату, від якого різко підвищується вологість у приміщенні, і з'являється цвіль. Це все може призвести до різних захворювань тих, хто там мешкає.
Дерев'яні рами дихають, і проблем вікон, що «плачуть», у них бути просто не може. Саме тому в будинку з вікнами з натурального дерева немає зайвої вологості, скупчення конденсату на склі та мокрих підвіконь. Виробники металопластикових конструкцій зазначають термін експлуатації профілю ПВХ 40-50 років. Виходить, що деревина здатна служити набагато довше, від 50 до 90 років. Ось чому доцільним є виготовлення дерев'яних вікон для дачі або заміського котеджу.
Щодо характеристик звукоізоляції та збереження тепла, то більшою мірою це залежить не від рами, а саме від склопакета. Але ця частина вікна і у дерев'яних варіацій, і у металопластикових, практично однакова. Отже можна дійти невтішного висновку, що з цим характеристикам особливих відмінностей нічого очікувати. Також можна відзначити, що дерев'яні поверхні не збирають на собі пил, тому що пластикові плюс виглядають дуже красиво і естетично. Їхня міцність така, що є можливість виробляти рами навіть дуже великих розмірів.
Причини виникнення конденсату.
Не рідко, не тільки на старих вікнах, але навіть на здавалося б нових, пластикових вікнах збирається конденсат. Це одне з здавалося б проблем, які важко вирішувати. Одна з найголовніших причин виникнення конденсату - тепловий міст - це частина вікна, де має місце додатковий потік тепла, а температура поверхні нижча, ніж на сусідній ділянці. І оскільки періодичного підвищення вологості не уникнути, найкращий варіант із нею боротися. Звичайно найдієвішим способом є провітрювання приміщення, що до речі набагато легше здійснювати в теплу пору року, ніж у холодну, оскільки провітрюючи приміщення, ми не тільки впустимо в нього свіже повітря, але й випустимо тепло, що накопичилося.
Оскільки накопичившись, вода стікає, у них зроблені спеціальні відводи, щоб вони мали змогу дихати. Дерев'яні вікна дихають самі по собі незалежно від того, в якому положенні вони знаходяться: закритому, або відкритому у зв'язку з тим, що деревина сама по собі вже може дихати і за 24 години рама виготовлена з дерева може пропустити через себе понад 2,5 м3 повітря, завдяки чому приміщення "дихає". І це значно знижує ймовірність виникнення конденсату. Завдяки цьому дерев'яні вікна можуть бути якоюсь мембраною природного походження, яка дозволить провітрювати приміщення в будь-який час без ваших зусиль і запобігатиме "гулянню" протягу по вашому будинку, проникненню в приміщення опадів при цьому пропускаючи повітря в двох напрямках і фільтруючи його через мікропори деревини. Завдяки такому "диханню" дерев'яних вікон відбувається регулярна повітряна циркуляція в приміщенні, яка і регулює вологість.
До чого призводить конденсат.
На жаль, накопичена волога може принести куди більше неприємностей, ніж здається на перший погляд. У приміщеннях, де обов'язково встановлено які-небудь опалювальні системи в зоні вікна в холодну пору року спостерігається відчутна різниця температур. Що природно за найпростішим законом фізики дає результат зіткнення теплого повітря і холодного скла - віддачу вологи, що накопичилася. Іноді при температурі нижче нуля конденсат може перетворитися на іній і навіть у тоненьку кірку льоду. А після танення на підвіконнях виходять дуже неприємні калюжі, які якщо негайно не прибрати будуть псувати ваше підвіконня (якщо він у вас дерев'яний), або стікати на підлогу псуючи будь-яке покриття для підлоги. І це ще пів біди. У приміщенні, де є проблеми з повітрообміном, конденсат може з'явитися не тільки на стеклах, але також і на інших частинах вікна та віконної рами, а також стінах і що здавалося б неймовірне - стелі. А тим часом підвищена вологість може призвести до утворення на вологих стінах і стелі плісняви, яка не дуже легко видаляється через легке проникнення суперечка. Втім, навіть після видалення якої, можливо, швидше її поява в тому ж самому місці. А наявність цвілі у незвичної до неї людини може відчутно позначитися на здоров'ї та самопочутті мешканців приміщення і навіть на їхній працездатності. Причини можуть бути найрізноманітнішими: якщо ця кухня – вологість підвищується під час приготування їжі, у ванній – у зв'язку з щоденним прийняттям ванни або душу. У житлових кімнатах виникнення підвищеної вологості може бути викликано навіть безліч кімнатних рослин, велике скупчення людей у досить маленькому приміщенні, надто щільні жалюзі, які можуть перешкодити циркуляції повітря.
Не мало важливо, що кімната в непровітрюваному приміщенні, де ми знаходимося, наповнюється додатковою порцією кисню, яку наш організм знизив під час тривалого перебування в приміщенні. А у зв'язку з додатковим киснем організм собі збільшив вуглекислий газ, який може погіршити самопочуття при надмірній його кількості. І оскільки будь-яке приміщення в обов'язковому порядку вимагає регулярного для себе провітрювання, а ми, на жаль, не завжди маємо можливість це здійснити, варто сказати, що робити це власникам дерев'яних вікон доведеться рідше, ніж власникам металопластикових профілів.
Де замовити?
Хочете замовити звичайні або ексклюзивні дерев'яні вікна на вигідних умовах? Це можна зробити в компанії "GrandisWindow", яка є одночасно і виробником, і продавцем таких виробів! Наші професійні майстри за 11 років існування фірми вже стали володарями колосального досвіду у монтажі дверей та вікон.
Вони з легкістю можуть встановити підвіконня з дерева або обшити зсередини балкон вагонкою. Ми обов'язково укладаємо договір з кожним клієнтом і даємо гарантію на всі виконані нашими фахівцями роботи, а також вироблені компанією вироби. З нами ремонт пройде швидко та без проблем, звертайтесь!
Перевага дерев'яних вікон, євро вікон з дерева.
Ті, хто вже зважився змінити своє життя заміною старих вікон на дерев'яні вікна зі склопакети, безсумнівно змогли оцінити вагому перевагу останніх. Більше того, дерев'яні євровікна - чудова прикраса будь-якого інтер'єру на вишуканий та індивідуальний смак. Вони не просто гарно виглядають, вони якісні та довговічні. Одним словом, дерев'яні вікна - найкращий варіант для нашого такого непостійного клімату, що різко змінюється, інтер'єру будь-якого будинку, які природним шляхом створюють у приміщенні здоровий мікроклімат, який ви, мешканці та відвідувачі вашого будинку просто не зможете залишити не поміченими та не оціненими!
Викликати замірника та зробити замовлення Ви можете заповнивши форму нижче. Ми передзвонимо найближчим часом.